بیش از 10 سال است به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. Onum یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

ارتباط با ما

گروه نوین نت

فعال در حوزه شبکه های کامپیوتری و طراحی سایت
گروه مهندسی نوین نت، فعالیت خود را در زمینه طراحی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، ساخت و نگهداری انواع وب سایت و توسعه برنامه های اختصاصی مختلف در تحت ویندوز از سال 1392 در استان گلستان آغاز نمود. در این سال ها، گروه ما با تجربیات مختلف در حوزه های یاد شده، به خدمت رسانی به مشتریان عزیز و صاحبان کسب و کارها پرداخته است. برای بهره مندی از خدمات تخصصی تیم ما و مشاوره در خصوص راه اندازی انواع شبکه، برنامه اختصاصی و وب سایت، با ما همراه باشید.
photo_2_2024-03-21_20-38-43
01
کارشناسان شبکه

کارشناسان متخصص حوزه شبکه تیم ما، با مشاوره، طراحی و اجرای انواع بسترهای شبکه های کامپیوتری، آماده خدمت رسانی به کسب و کار شما هستند.

02
کارشناسان طراحی سایت

همکاران ما در بخش طراحی سایت، قادر به طراحی انواع وب سایت ها متناسب با نیاز شما می باشند و به شما در افزایش فروش اینترنتی کمک خواهند کرد.

03
کارشناسان تولید اپلیکیشن

برنامه نویسان گروه ما، با نیازسنجی و توسعه برنامه مبتنی بر ویندوز، فرآیندهای کسب و کار شما را آسان تر و مدیریت آن ها را تسهیل می نمایند.

چرا گروه نوین نت؟!

گروه نوین نت، با دقت و تخصص فراوان، به شما در رسیدن به اهداف و آرزوهای سازمانی خود و نتیجه مطلوب از کسب کارتان یاری می رساند. تخصص و تجرب کارشناسان گروه ما که همگی فارغ التحصیلان از دانشگاه های برتر کشور هستند، خاطری آسوده در روند اجرای پروژه ها برای شما به ارمغان می آورد.
photo_5_2024-03-21_20-38-43