بیش از 10 سال است به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. Onum یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

ارتباط با ما
6. Website Gorgan Dasht 1
تاریخ پروژه:
تیر ماه 1396
دسته بندی:
طراحی وب سایت/سئو
کارفرما:
شرکت گرگان و دشت

شرکت کارخانجات خوراک دام و طیور گرگان و دشت، در حوزه خوراک آماده دام، طیور و آبزیان فعالیت دارد. این شرکت نیازمند وبسایتی با قابلیت نمایش کاتالوگی محصولات، امکان خبرنامه و ماژول اخبار، گالری تصاویر، امکان معرفی اعضا و … می باشد و در گذشته وب سایتی با طراحی کلاسیک برای شرکت گرگان و دشت، طراحی اجرا شده بود. طی مذاکرات گروه مهندسی نوین نت با مدیران مجموعه گرگان و دشت، تصمیم بر این شد تا وب سایتی به روز و مدرن با امکانات مورد نیاز و مد نظر مدیران شرکت برای ایشان طراحی گردد.

6. Website Gorgan Dasht 2

با همین هدف، بررسی های میدانی کارشناسان گروه نوین نت آغاز شد و به جمع آوری اطلاعات در خصوص واحدهای مختلف کارخانه، لیست محصولات و … پرداختند. با توجه به اینکه شرکت گرگان و دشت، از قبل سایتی با طراحی کلاسیک داشت، به همین علت نیازی به خرید نام دامنه و فضای هاستینگ وجود نداشت. کارشناسان گروه نوین نت با مذاکرات پیاپی با مدیر فروش و پرسنل بخش فروش، به جمع آوری لیست محصولات، عکس های آن ها و مشخصات مورد نیاز برای درج در وب سایت پرداختند. بدین ترتیب لیست محصولات به همراه اطلاعات مورد نیاز در طبقه بندی جدید و مجزا تهیه و تشکیل شد.

در ادامه، مدیریت شرکت گرگان و دشت، متنی که به طور کلی تاریخچه شرکت و همه اطلاعات کلی را نشان می داد در اختیار کارشناسان طراحی وب سایت گروه نوین نت قرار دادند. پس از آن کارشناسان گروه نوین نت به طراحی بخش های مختلف وب سایت اعم از صفحه ارتباط با ما و صفحه درباره ما مشغول گردیدند. در مرحله بعد، صفحات لازم برای معرفی تمامی محصولات به همراه آنالیز مواد تشکیل دهنده و ترکیبات آن ها، طراحی و اجرا گردید. لازم به ذکر است که در طراحی تمامی این صفحات، اصول سئو و استانداردهای لازم به دقت رعایت می شدند.

6. Website Gorgan Dasht 3

در گام بعد، سامانه پیامکی برای ارتباط با مشتریان از طریق خبرنامه پیامکی روی وب سایت شرکت گرگان و دشت فعال شد و قابلیت عضوگیری از طریق ورود شماره تلفن همراه را فراهم نمود. بدین ترتیب بازدیدکنندگان قادر به ورود شماره همراه و عضویت در خبرنامه و مطلع شدن از آخرین اخبار شرکت گرگان و دشت بودند. سپس کارشناسان گروه نوین نت با همکاری واحد تحقیق و توسعه (R&D) شرکت گرگان و دشت، بخش مقالات وب سایت را طراحی و تکمیل نمودند. بدین ترتیب امکان تولید محتوا برای کارشناسان تحقیق و توسعه شرکت گرگان و دشت و اشتراک این محتوا با بازدیدکنندگان وب سایت به راحتی و با طراحی زیبا فراهم شد.

6. Website Gorgan Dasht 4

از دیگر اقدامات گروه مهندسی نوین نت، قرار دادن لینک حساب های کاربری شبکه های اجتماعی شرکت گرگان و دشت در وب سایت طراحی شده بود که امکان دسترسی راحت به حساب های کاربری و همچنین تعامل هرچه بیشتر را فراهم می نمود. سپس در جلسات متعدد، دموی اولیه و نهائی وب سایت به استحضار مدیریت محترم شرکت گرگان و دشت و نمایندگان ایشان رسید و هرگونه تغییرات احتمالی، اصلاحات و انتقادات ترتیب اثر داده شدند. همچنین در جلسات مختلف با تیم فنی و کارشناسان تولید، اطلاعات محصولات به دقت بازنگری شدند تا از اطلاعات درج شده در وب سایت در خصوص آنالیز محصولات و ترکیبات تشکیل دهنده، اطمینان حاصل شود.

در نهایت نسخه نهائی وب سایت شرکت گرگان و دشت که دستخوش تغییرات متعدد شده بود و به تمامی اصلاحیات روی آن صورت پذیرفته بود، در جلسه ای به تائید مدیریت مجموعه رسید. در نهایت طی قراردادی مجزا، گروه مهندسی نوین نت عهده دار تمامی موارد مربوط به پشتیبانی وب سایت، درج محتوا و رفع خطا برای این وب سایت گردید. گروه نوین نت مفتخر است که طراحی و پشتیبانی وب سایت شرکت گرگان و دشت را به عهده داشته است و از تجارب ارزشمند مدیران این شرکت و همچنین حسن برخورد همه ی نمایندگان این مجموعه کمال تشکر را دارد.

پروژه های مرتبط