بیش از 10 سال است به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. Onum یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

ارتباط با ما

با نفوذ هرچه بیشتر تکنولوژی به کسب و کارهای سنتی، جایگاه خالی نرم افزارهای مدیریتی مختلف بیشتر احساس می شود. گروه نوین نت، با طراحی اپلیکیشن اختصاصی متناسب با نیاز کسب و کار شما، برای ارتقا سطح کیفی مجموعه شما و سهولت مدیریت اهمیت فراوانی قائل می باشد. ما با ارائه نرم افزارهای اختصاصی در حوزه های مختلف، از پیچیدگی محاسباتی فرآیندها، خطاهای انسانی احتمالی، تاخیر در فرآیندها به دلیل فقدان نیرو و … جلوگیری می کنیم. کارشناسان ما با امکان سنجی و کشف نیاز مجموعه شما، نرم افزار مناسب را برای شما توسعه خواهند داد.

photo_3_2024-03-21_20-35-472
همچنین با داشتن نرم افزار CRM یا هر برنامه اختصاصی اداری متناسب با کسب و کارتان، می توانید فرآیندهای اداری را با سهولت بیشتری پیش ببرید و در مصرف کاغذ و هزینه ها صرفه جویی قابل توجهی داشته باشد. با داشتن نرم افزارهای اتوماسیون بسیاری از کارهای روتین روزانه به صورت سیستمی انجام می شوند و علاوه بر دقت در عملکرد و کاهش فشار روی نیروی انسانی، امکان پیگیری فرآیندها و گزارش گیری از پروسه ها در هر تاریخی توسط مدیریت وجود خواهد داشت.

برای طراحی چنین اپلیکیشن اختصاصی یا اتوماسیون های تحت ویندوز، می توانید به نوین نت و متخصصان ما اعتماد کنید. متخصصان ما با سال ها تجربه در طراحی اپلیکیشن، به اهداف، خواسته ها و ایده های شما اهمیت می دهند و آن ها را با خلاقانه ترین فرم، به زبان برنامه نویسی تبدیل می کنند. ما به شما کمک می کنیم که به بیشترین نرخ بهره وری نسبت به هزینه دست یابید و به نامی آشنا برای مخاطبان خود تبدیل شوید.

گزارش گیری

با طراحی اپلیکیشن های اختصاصی برای کسب و کار خود، به راحتی از فرآیندها و داده گزارش بگیرید.

طراحی اختصاصی

تولید و اجرای اپلیکیشن که مختص شما ایجاد شده است، امنیت داده ها و و سازگاری حداکثری را تضمین می نماید.

ارتباطات آسان

با داشتن اتوماسیون اداری، ارتباطات درون سازمانی اعضای مجموعه شما، به راحتی میسر خواهد شد.

photo_2_2024-03-21_20-35-47
تحلیل فرآیندها

گزارشات اتوماسیون طراحی شده، به شما در تحلیل فرآیندها و بهینه سازی پروسه های کاری مجموعه خود کمک می نماید.

تقسیم وظایف

با داشتن یک اتوماسیون اداری، ارجاعات و تقسیم وظایف پرسنل به راحتی و شفاف امکان پذیر خواهد بود.

کاهش هزینه ها

با داشتن نرم افزار در مجموعه ی خود، از اتلاف وقت و مصرف بیش از حد کاغذ بکاهید.

برای مشاوره در خصوص نرم افزار اختصاصی کسب و کار شما، مشاوران ما با شما تماس می گیرند.

با داشتن نرم افزار اختصاصی، کیفیت کسب و کار خود را به حداکثر برسانید.