بیش از 10 سال است به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. Onum یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

ارتباط با ما

سوالات متداول

گام اول برای داشتن وب سایت چیست؟

در قدم اول برای داشتن یک سایت چه از نوع خبری، فروشگاهی یا ...، انتخاب دامنه و همچنین سرویس هاستینگ متناسب با نیاز وب سایت می باشد.

مدت زمان برای ایجاد یک وب سایت از صفر تا صد چقدر است؟

مدت زمان اجرای وب سایت با توجه به نوع وب سایت و اهداف کارفرما متفاوت خواهد بود ولی یک بازه کلی برای ایجاد یک وب سایت ساده تا وب سایت پیچیده، چیزی حدود 3 هفته تا 6 ماه خواهد بود.

امنیت اپلیکیشن های ویندوزی نوین نت چگونه تامین می گردد؟

تیم برنامه نویسی نوین نت، امنیت اپلیکیشن های تحت ویندوز خود را از طرق مختلف از جمله استاده از فریم ورک های امن، کدنویسی امن، رمزنگاری داده های در انتقال بین اپلیکیشن و بانک اطلاعاتی، استفاده از قفل های سخت افزاری و نرم افزاری و... تامین می نماید.

تفاوت شبکه های محلی کابلی و بی سیم در چیست؟

به طورکلی این دو نوع از شبکه تفاوت کاربردی چندانی ندارند منتها در شرایطی که امکان کابل کشی وجود نداشته باشد یا زیبایی بصری از اهمیت به سزایی برخوردار باشد، شبکه های بی سیم جایگزین شبکه های کابلی می شوند. اما در صورت نیاز به سرعت و کیفیت بالا به دلیل محدودیت پهنای باند، موانع ساختمانی، فاصله ی تجهیزات کامپیوتری با فرستنده های سیگنال و... در شبکه های بی سیم، شبکه های کابلی انتخاب مناسب تری هستند.

اهمیت استفاده از ویندوز سرور چیست؟

ویندوز سرور به دلیل داشتن قابلیت های خاص از جمله مدیریت منابع سخت افزاری به صورت پیشرفته، امکان تعریف کاربران و کامپیوتر های شبکه، داشتن ساختار های امنیتی داخلی همچون مدیریت پورت ها و... بسیار کارآمدتر از سایر سیستم عامل ها در شبکه عمل می نماید. لذا استفاده از ویندوز سرور روی کامپیوتر مرکزی شبکه، بسیار متداول می باشد.

سئو چقدر در بهبود عملکرد و بازخورد سایت موثر است؟

در پاسخ به این سوال باید بدانیم که سئو یک چارچوب استاندارد برای وب سایت ما ایجاد میکند و به طبع هرچه محتوای سایت به روزتر و موثرتر باشد، قطعا در کنار سئو به بازخورد عالی منجر خواهد شد و سئو به تنهایی معجزه نخواهد کرد

آیا امکان نصب و اجرای همروند اپلیکیشن ویندوزی تحت شبکه وجود دارد؟

با در نظر داشتن ساختار شبکه در حین برنامه نویسی و با فرض وجود زیرساخت برای شبکه، امکان اجرای اپلیکیشن ویندوزی روی چند سیستم به صورت همزمان وجود خواهد داشت

مزیت داشتن شبکه محلی برای شرکت ها و سازمان ها چیست؟

تمامی شرکت ها و سازمان ها با داشتن شبکه کامپیوتری و ایجاد ارتباط بین سیستم های کامپیوتری خود از مزایایی همچون امکان اشتراک فایل ها، اشتراک گذاری پرینترها و امکان استفاده از انواع و اقسام اتوماسیون های اداری بهره مند می گردند.

چرا امنیت در شبکه های محلی باید جزو الویت های مدیران باشد؟

با در نظر داشتن ساختار شبکه های کامپیوتری در سازمان ها یا محیط های اداری، امکان فراگیری هرگونه اثر مخرب ناشی از ویروس، نفوذ خارجی، بدافزار ها و... از طریق شبکه به تمامی سیستم های تحت شبکه به راحتی میسر است. لذا می بایست با تدابیر امنیتی مختلف اعم از فایروال ها، آنتی ویروس ها، اکسس لیست ها، بلاک لیست ها و سایر امکانات امنیتی در حفظ و نگهداری تمامی سیستم های تحت شبکه کوشید، چرا که آلودگی یک سیستم منجر به آلودگی تمام شبکه خواهد شد.

استفاده از روتر های میکروتیک چه فایده ای دارد؟

روتربرد های میکروتیک به دلیل قرار گرفتن در لبه ورودی/خروجی شبکه، امکان مانیتورینگ ترافیک ورودی و خروجی شبکه را دارند علاوه بر این با استفاده از این روتربرد ها امکان محدود سازی و مدیریت مصرف اینترنت کاربران برای سازمان ها یا شرکت ها فراهم خواهد بود.

پاسخ خود را نیافتید؟! برای ما پیام بگذارید.

[contact-form-7 id="836"]