بیش از 10 سال است به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. Onum یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

ارتباط با ما

اهمیت داشتن وب سایت

امروزه داشتن یک وب سایت برای کسب و کارهای مختلف از اهمیت به سزایی برخوردار است. با داشتن وب سایت می توانید مزایایی همچون معرفی محصول، فروش آنلاین، تعامل با مشتریان و ... را بدون وجود هرگونه محدودیت مکانی و زمانی داشته باشید. علاوه بر این وب سایت نیازی به حضور فیزیکی در مکان معین یا مواردی همچون بهای قبوض و ... را نخواهد داشت. البته همه این موارد در صورتی به وقوع می پیوندد که فرآیند تولید و اجرای وب سایت به صورت اصولی انجام شده باشد و محتوای کاربرپسند در کنار این اصول تولید و عرضه شود.

امروزه داشتن یک وب سایت برای کسب و کارهای مختلف از اهمیت به سزایی برخوردار است. با داشتن وب سایت می توانید مزایایی همچون معرفی محصول، فروش آنلاین، تعامل با مشتریان و … را بدون وجود هرگونه محدودیت مکانی و زمانی داشته باشید. علاوه بر این وب سایت نیازی به حضور فیزیکی در مکان معین یا مواردی همچون بهای قبوض و … را نخواهد داشت. البته همه این موارد در صورتی به وقوع می پیوندد که فرآیند تولید و اجرای وب سایت به صورت اصولی انجام شده باشد و محتوای کاربرپسند در کنار این اصول تولید و عرضه شود.

Web-Design

برای طراحی سایت چه کارهایی نیاز است؟

ساخت هر وب سایتی از جمله وب سایت های فروشگاهی، دقیقا همان مراحل ساخت فروشگاه سنتی را دارد. همانطور که برای شروع یک کسب و کار سنتی باید مرحله به مرحله اقدام نمائیم، برای داشتن یک وب سایت هم می بایست مراحلی طی شود تا به نتیجه مورد نظر برسد.

ساخت وب سایت دقیقا شبیه به ساخت یک مغازه است!

برای اینکه بهتر و دقیق تر با پیش نیازها و مراحل ساخت یک وب سایت آشنا شوید، بد نیست آن را با نمونه ملموس و عینی اطرافتان، مقایسه کنیم. فرض کنیم شما قصد راه اندازی یک مغازه در گوشه ای از شهر را دارید. یک مغازه عالی که قرار است، میلیون ها تومان برای شما درآمد داشته باشد. برای کسب درآمد از این مغازه چه قدم هایی باید بردارید؟
o نام مغازه: باید برای مغازه خود یک نام مناسب و جذاب که در ذهن بماند، انتخاب کنید. در دنیای اینترنت نیز، شما یک اسم برای وب سایت خود دارید که همان نام دامنه است.
o مکان مغازه: برای فروش محصولتان به یک فضا نیاز دارید. در اینترنت هم، شما به فضایی مشابه برای قرار دادن اطلاعات سایت خود نیاز دارید که هاست نامیده می شود.
o دکور مغازه: دکور مغازه اولین چیزی است که نظر مشتری را به خود جلب می کند! پس باید محصولات و دکور را طوری بچینید، که در همان نگاه نخست، تحت تاثیر قرار بگیرد و وارد فروشگاه شود. برای ساخت وب سایت هم، شما به یک قالب یا پوسته نیاز دارید که حکم همان دکور را دارد.
o مدیریت مغازه: باید فردی را برای مدیریت محصولات و خدمات خود انتخاب کنید، تا همه چیز را از انبارگردانی تا ظاهر مغازه را به بهترین نحو کنترل کند. این موضوع در مورد وب سایت هم وجود دارد. یعنی یک سیستم مدیریتی لازم است تا از طریق آن بتواند بخش های مختلف وب سایت را مدیریت کند.

photo_4_2024-03-21_20-38-09

4گام برای داشتن یک وب سایت

انتخاب یک نام مناسب برای دامنه اولین قدم برای ساخت یک وب سایت است. کاربران برای رسیدن به وب سایت شما، به یک آدرس اختصاصی در اینترنت نیاز دارند. بابت ثبت و تمدید سالیانه این دامنه باید یک هزینه پرداخت کنید. پیشنهاد می کنیم، نام دامنه را کوتاه و ساده انتخاب کنید، تا در ذهن بماند.
برای اینکه دیگران فروشگاه، شرکت یا حتی منزل شما را پیدا کنند، باید یک آدرس منحصر به فرد داشته باشید. وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما هم باید یک آدرس داشته باشد. احتمالا می پرسید معنی دامنه یا دامین چیست؟ منظور از دامنه و دامین (Domain) همان آدرس اینترنتی یا همان آدرس هایی که برای باز کردن یک سایت در اینترنت وارد می کنید می باشد. برای مثال، آدرس اینترنتی گوگل، www.google.com است.

نیاز بعدی، داشتن یک فضا برای ورود و ذخیره اطلاعات و محتوای وب سایت شما است. به این فضا هاست گفته می شود و دقیقا مثل هارد کامپیوتر یا رم موبایل شما است. یعنی فضایی که اجازه ذخیره اطلاعات، فایل ها و همه ی محتوا را به شما می دهد.
فضای هاست یک هزینه ماهیانه یا سالیانه برای شما خواهد داشت. این هزینه براساس میزان فضا و کیفیت آن محاسبه می شود.
وب سایت شما دارای اطلاعات زیادی از قبیل متن و جدول و انواع تصاویر و… است. با ذخیره کردن تمام اطلاعات در یک فضا اینترنتی تمام اطلاعات شما محفوظ است و در هر زمان و مکانی که کاربر بخواهد از سایت شما بازدید کند با وارد کردن آدرس دامنه شما و با خواندن اطلاعات هاست، وارد سایت شما خواهد شد.

یک لازمه دیگر برای ساخت وب سایت، قالب است. قالب یا پوسته، همان طراحی است که مخاطبان شما می بینند و با آن کار می کنند. یک قالب خوب دو ویژگی مهم دارد:
o اول اینکه کاربری آسانی دارد و باعث گیج شدن کاربر نمی شود
o دوم اینکه از لحاظ بصری زیبا است
شما برای انتخاب قالب وب سایت خود دو نوع انتخاب دارید:
• قالب آماده: یک راهش این است، که به سراغ قالب های از پیش طراحی شده و آماده بروید و آنها را با توجه به نیاز خود ویرایش کنید. این قالب ها معمولا برای شما هزینه بسیار کمتری خواهد داشت.
• قالب اختصاصی: اگر مشکلی با هزینه نسبتا بالا ندارید و به دنبال یک طراحی منحصر به فرد هستید، سفارش قالب اختصاصی خود را به عهده یک شرکت طراحی سایت، بسپارید. معمولا چنین قالبی بیشتر با نیاز ها و سلیقه شما جور است. اما هزینه های طراحی آن معمولا چند برابر قالب های آماده است.

یک بخش مهم از هر وب سایتی، سیستم مدیریت آن است. این سیستم اجازه کنترل کامل و ویرایش وب سایت را به شما می دهد. این سیستم در واقع مثل یک استخوان بندی است که قالب شما بر روی آن سوار می شود. از زمانی که سیستم های مختلف برای ساخت و مدیریت سیستم معرفی شدند، کار طراحی سایت بسیار ساده شد. چرا که دیگر هرکسی می توانست با یک هزینه مناسب وارد اینترنت شود، یک سایت خوب بسازد و به سادگی آن را مدیریت کند. اگر قرار باشد خود شما یک سیستم اختصاصی برای مدیریت سایتتان ایجاد کنید، هزینه آن به ده ها یا حتی صدها میلیون می رسد. اگر هم قرار باشد که ابزاری برای مدیریت نداشته باشید، عملا توسعه و به روزرسانی سایت سخت یا حتی غیرممکن می شود.

خدمات حرفه ای گروه نوین نت در طراحی سایت

گروه مهندسی نوین نت، متشکل از کارشناسان حرفه ای و مجرب، در حوزه طراحی و برنامه نویسی وب سایت خدماتی ارائه می نماید. این گروه طراحی سایت را به صورت قالب آماده و برنامه نویسی قالب اختصاصی اجرا می نماید. از جمله خدمات قابل ارائه در حوزه طراحی وب سایت، می توان به مشاوره در خصوص خرید دامنه، مشاوره برای فضای هاستینگ، همکاری در زمینه تهیه قالب آماده، برنامه نویسی شخصی سازی شده برای وب سایت هایی با کاربری خاص، تولید قالب اختصاصی، پشتیبانی و اپراتوری وب سایت ها اشاره نمود.گروه مهندسی نوین نت، امکان طراحی تمامی سایت ها اعم از وب سایت های فروشگاهی، تولیدی، شرکتی، کاتالوگی، خبری، هنری و … را داراست.

شماره تلفن همراه خود را ثبت کنید تا کارشناسان طراحی وب سایت برای مشاوره بهتر با شما تماس بگیرند.

چرا نوین نت؟

گروه نوین نت امکان طراحی تمامی وب سایت ها را به صورت قالبی و اختصاصی دارد. بدین ترتیب بنا به درخواست مشتری، می تواند علاوه بر قابلیت استفاده از قالب های آماده، وب سایت مشتری را با طراحی دلخواه و طبق سلیقه وی، طراحی و اجرا نماید.

کارشناسان گروه نوین نت، بنا به درخواست مشتری می توانند اطلاعات و محتوای مد نظر وی را روی وب سایت بارگزاری کنند.

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط گروه نوین نت، پس از اجرا دارای 24ماه پشتیبانی فنی می باشند که شامل رفع هرگونه خطای احتمالی در طراحی سایت، حل مشکلات، سوالات مشتری و … خواهد بود.

گروه نوین نت امکان طراحی وب سایت های فروشگاهی و شرکتی را با هدف تامین نیازهای مشاغل خاص دارد. به عنوان مثال سیستم نوبت دهی برای مشاغل نیاز به رزرو، پشتیبانی آنلاین برای کسب و کارهای خدماتی و … به صورت حرفه ای قابل طراحی خواهند بود.

photo_3_2024-03-21_20-38-09