بیش از 10 سال است به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. Onum یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

ارتباط با ما
9. WindowsForm Sandogh 1
تاریخ پروژه:
شهریور ماه 1399
دسته بندی:
اپلیکیشن ویندوزی
کارفرما:
صندوق های قرض الحسنه
مکانیزم اجرایی صندوق های قرض الحسنه به این صورت است که تعدادی اعضا وجود دارند و هر یک از این اعضا تعدادی سهم در صندوق خواهند داشت و متناسب با تعداد سهم، حق اشتراک صندوق را پرداخت می نمایند. مدیران صندوق از محل این پرداختی ها، تسهیلاتی را برای اعضا در نظر می گیرند و امکانات رفاهی دیگری را در اختیار اعضا قرار می دهند. برای مدیریت این صندوق ها، می بایست فرآیندی برای رای گیری و انتخاب هیات مدیره وجود داشته باشد و علاوه بر آن، جلسات مقرر باید ثبت و دستور کار و صورتجلسه آن ها به تائید اعضای هیات مدیره برسد و بایگانی گردد. بدیهی است که هر عضو در جلسات و انتخابات به تعداد سهمی که در صندوق دارد، حق رای تاثیرگذار خواهد داشت.

کارشناسان گروه مهندسی نوین نت، برای مدیریت جلسات و انتخابات در این صندوق ها، با بررسی روندهای متفاوت در صندوق های مختلف به اجماع کلی برای این صندوق ها رسیدند و نرم افزاری برای برگزاری جلسات، انتخابات، تعیین قدر السهم، گزارش سهامداران صندوق و … تولید نمودند. این نرم افزار قابلیت همگام سازی با انواع صندوق های قرض الحسنه را داراست و بسته به نوع صندوق، امکان تعریف سهامداران و تعداد سهم آن ها، تعریف جلسات و تاریخ برگزاری، تعریف انتخابات و کاندیدای آن و گزارش گیری از کلیه موارد ثبتی در سیستم فراهم خواهد بود.

9. WindowsForm Sandogh 2
از جمله امکانات این نرم افزار، می توان به ثبت اطلاعات سهامداران اشاره کرد. تمامی اطلاعات فردی، هویتی و نشانی اعضا در این بخش ثبت و نگهداری می گردد. این نرم افزار قابلیت تعریف و ثبت اثر انگشت اعضا جهت سهولت شرکت در جلسات و انتخابات را داراست. بدین ترتیب تمامی اطلاعات هویتی و اثر انگشت اعضا در سامانه ثبت می گردد. علاوه بر این، امکان ثبت تعداد سهم هر عضو وجود خواهد داشت و جستجوی اعضا بر اساس کد ملی و تعداد سهم فراهم شده است.
9. WindowsForm Sandogh 3

امکان تعریف جلسات در انواع مختلف در این نرم افزار وجود دارد. جلسات قابلیت تنظیم تاریخ و ساعت خواهند داشت. پس از تعریف جلسات بسته به نوع آن ها، در صفحه اصلی قابلیت برگزاری جلسه یا تشکیل انتخابات وجود خواهد داشت. در حین برگزاری جلسه، اعضا برای ورود توسط اثرانگشت احراز هویت می شوند و ساعت ورود آن ها در جلسه ذخیره می گردد. برای انتخابات هم مکانیزم مشابهی وجود دارد و پس از احراز هویت، امکان ثبت رای از بین کاندید های تعریف شده برای جلسه فراهم است. پس از اتمام انتخابات، محاسبات تعداد آرا و نتیجه انتخابات انجام می گردد و نتیجه از قسمت گزارشات قابل مشاهده خواهد بود.

9. WindowsForm Sandogh 4
این نرم افزار از گزارشات مختلفی پشتیبانی می نماید که شامل مواردی همچون گزارش مشخصات اعضا، گزارش تجمیعی اعضایی که بیشتر یا کمتر از تعداد مشخصی سهم دارند، گزارش جلسات براساس برگزار شده یا نشده، گزارش نتیجه انتخابات، کاندیدا، تعداد رای هر کاندیدا و … می باشند. تمامی گزارشات قابلیت چاپ خواهند داشت و محل مهر و امضا اعضای هیات مدیره وقت، در زیر گزارشات قرار داده شده است تا شبهه ای از مستند بودن گزارش چاپی برای سایر اعضای غایب در جلسات وجود نداشته باشد.
9. WindowsForm Sandogh 6
این نرم افزار قابلیت شخصی سازی بر حسب نیاز و بازنویسی جهت رفع نیازهای صندوق های خاص را داراست و قابلیت افزودن امکانات مختلف و گزارشات متنوع بر اساس نیاز کارفرما فراهم خواهد بود.

به طور کلی، ویژگی های این نرم افزار در ادامه قرار داده شده است:
• طراحی شده با زبان برنامه نویسی C#
• استفاده از بانک اطلاعاتی قدرتمند SQL Server 2014
• امنیت کامل با قفل سخت افزاری یا نرم افزاری
• امکان تهیه و بازیابی نسخه پشتیبان
• گزارش جامع از تمامی داده های ثبت شده
• امکان ثبت اعضا و احراز هویت از طریق اثر انگشت
• امکان ثبت جلسات به صورت معمولی و انتخاباتی
• امکان ویرایش جلسات و اعضا
• امکان ثبت کاندیدا برای انتخابات و گزارش گیری از تعداد آرای هر کاندیدا
• امکان رای ریزی بر اساس احراز هویت با اثرانگشت و محاسبه اتوماتیک اعضای انتخاب شده
• انعطاف در تعریف وضعیت ها و عناوین برنامه
• رابط کاربری بسیار زیبا و کاربرپسند
• قابلیت نصب روی تمامی نسخه های سیستم عامل ویندوز
• قابلیت اجرا به صورت شبکه روی چند سیستم
• امنیت اطلاعات با رمزنگاری داده های در حال انتقال

این نرم افزار برای صندوق های قرض الحسنه مختلف توسط گروه مهندسی نوین نت پیاده سازی و اجرا شده است و تا حد امکان خطاهای حین اجرا و کاربری برنامه رفع شده اند. اگر برای مدیریت جلسات و اعضای صندوق قرض الحسنه به دنبال نرم افزار اختصاصی هستید، نرم افزار مدیریت صندوق قرض الحسنه گروه نوین نت انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.

پروژه های مرتبط