بیش از 10 سال است به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. Onum یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

ارتباط با ما
5. Website ShinyShop 1
تاریخ پروژه:
دی ماه 1397
دسته بندی:
طراحی وب سایت/سئو
کارفرما:
مجموعه شاینی شاپ

فروشگاه اینترنتی شاینی شاپ در حوزه فروش آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن، محصولات مراقبت از پوست و محصولات درمانی پوست و مو در استان گلستان فعالیت دارد. این فروشگاه علاوه بر فروش آنلاین در بستر فضای مجازی، در حوزه پخش محصولات نیز فعال است و با بررسی های انجام شده، یک وب سایت جهت فروش آنلاین در کنار حساب های کاربری فضای مجازی برای این مجموعه یک الزام تلقی گردید. بدین ترتیب کارشناسان گروه نوین نت با حضور در محل مشتری، به نیازسنجی مدیریت مجموعه شاینی شاپ و پرسنل فروش پرداختند و با کسب اطلاعات در خصوص فرآیندهای کسب و کار ایشان، الزامات مورد نیاز در وب سایت را یادداشت نمودند.

همچنین طی جلسه ای مباحث مرتبط به نام دامنه و فضای هاستینگ نیز مورد بررسی و بحث قرار گرفت و مشاوره لازم در خصوص نحوه انتخاب نام دامنه و فضای هاستینگ مناسب، به نمایندگی مجموعه شاینی شاپ ارائه شد. در نتیجه جلسات، آدرس دامنه www.shinyshop.ir به عنوان گزینه مناسب انتخاب شد و فضای هاستینگ متناسب نیاز نیز توسط کارشناسان گروه نوین نت خریداری گردید. پس از تثبیت دامنه و هاست، با توجه به نیازمندی های کسب و کار مشتری، امکانات لازم برای وب سایت به درستی تحلیل و آنالیز شدند و با توجه به مذاکرات انجام شده در خصوص طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس، قالب مناسب برای استفاده در این وب سایت با هماهنگی نمایندگان مجموعه شاینی شاپ انتخاب شد.

در ادامه کارشناسان گروه نوین نت با دقت و سرعت فراوان، به طراحی و تنظیم قالب پرداختند و تمامی صفحات وب سایت را به خوبی دیزاین نمودند. نسخه اولیه وب سایت پس از طراحی قالب به رویت نمایندگان مجموعه شاینی شاپ رسید و تمامی انتقادات و پیشنهادات ایشان ثبت شد و در جلسات تیمی گروه نوین نت به تفصیل به آن ها پرداخته شد. در این مرحله اصلاحات مد نظر کارفرما و برآیند آن ها با استانداردهای کدنویسی و طراحی سایت، منجر به بازنگری کلی روی طراحی قالب گردید و بازبینی مجددی روی بخش های قالب وب سایت انجام شد. پس از آن، امکانات وب سایت مورد بررسی کامل قرار گرفتند و محصولات آزمایشی برای بررسی وب سایت درج شدند.

5. Website ShinyShop 2

سپس تمامی فرآیندهای احتمالی در وب سایت مورد آزمایش قرار گرفتند و از عدم وجود مشکل در هر یک از آن ها اطمینان لازم حاصل شد. این فرآیندها شامل فرآیند خرید یک محصول از سایت، فرآیند ثبت نام، فرآیند پیگیری سفارش، فرآیند پرداخت، فرآیند لغو سفارش و … بود که وب سایت شاینی شاپ تمامی آزمایش ها را با موفقیت پشت سر گذاشت. در گام بعدی سایت به طور کامل برای نمایندگان مجموعه شانی شاپ دمو شد و نقطه نظرات ایشان ثبت و ترتیب اثر داده شد. در نتیجه نسخه نهائی سایت با در نظر گرفتن تمامی استانداردها و اصول کلی سئو و همچنین اجرای نظرات نمایندگان مجموعه شاینی شاپ، آماده تحویل شد. لازم به ذکر است که این وب سایت قابلیت فروش آنلاین، استفاده از درگاه پرداخت اشتراکی و شخصی، قابلیت ثبت محصولات با ویژگی های خاص مانند رنگ و سایز، قابلیت افزودن قیمت های مختلف برای محصولات، امکان ثبت حراجی و فروش ویژه در بازه های تاریخی دلخواه و با شروط مختلف و … را داراست که تمامی این موارد پس از آزمایش نهائی و رفع ایرادات به نمایندگان مجموعه شاینی شاپ تحویل شد.

5. Website ShinyShop 3

در گام آخر، طی چند جلسه، تمامی سناریوها و روندهای اجرایی در وب سایت به طور کامل به نمایندگان مجموعه شاینی شاپ آموزش داده شد و همچنین مستندات لازم و فایل های آموزشی کار با وب سایت و خطاهای احتمالی تقدیم نمایندگان مجموعه شاینی شاپ گردید. سپس طی قراردادی جداگانه، مسئولیت ورود اطلاعات و محصولات وب سایت به عهده گروه نوین نت قرار گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، سایت به صورت آماده برای فروش به کارفرما تحویل گردید. در انتها پشتیبانی فنی وب سایت برای جلوگیری از بروز هرگونه ایراد و خلل در فروش، توسط مدیریت محترم مجموعه شاینی شاپ بر عهده گروه نوین نت قرار گرفت.

پروژه های مرتبط