بیش از 10 سال است به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. Onum یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

ارتباط با ما
windows-11-settings

اشتراک گذاری مطلب:

مایکروسافت ویژگی جدید و جالبی به منو تنظیمات ویندوز ۱۱ اضافه می‌کند

مایکروسافت احتمالاً به‌زودی قابلیتی کاربردی و جالب به منوی تنظیمات ویندوز ۱۱ اضافه خواهد کرد.

نسخه‌ی پیش‌نمایش ۲۶۲۳۱ ویندوز ۱۱ برای کاربران اینسایدر، قابلیتی مخفی دارد که ابزارهای پیشرفته‌ای برای ویرایش عکس پروفایل در ویندوز را ارائه می‌دهد.

مایکروسافت در تلاش است تا با انتقال تنظیمات مختلف به منوی اصلی Settings در ویندوز ۱۱ با بخش قدیمی کنترل پنل برای همیشه خداحافظی کند. اضافه‌شدن قابلیت‌های ویرایش عکس پروفایل بخشی از همین تلاش‌ها محسوب می‌شود.

به‌گزارش یکی از کاربران اینسایدر در ایکس، ویرایشگر پیشرفته‌ی ویندوز ۱۱ به کاربران امکان می‌دهد عکس پروفایل حساب مایکروسافت خود را تغییر دهند یا جلوه‌ها و فیلترهای مختلفی روی آن اعمال کنند. مثلاً می‌توان پس‌زمینه‌ی عکس پروفایل را تار کرد یا وضوح تصویر را ارتقا داد.

PhantomOcean3 on X

فعلاً مشخص نیست که ویرایشگر عکس پروفایل تنها برای کاربرانی که با حساب مایکروسافت در ویندوز لاگین می‌کنند فعال می‌شود یا برای همه‌ی کاربران؛ اما ظاهراً هر تغییری که در عکس پروفایل ویندوز خود اعمال می‌کنید در عکس حساب مایکروسافت شما نیز اعمال می‌شود.

قابلیت مخفی ویرایشگر عکس پروفایل در نسخه‌ی پیش‌نمایش ویندوز ۱۱ به‌کمک نرم‌افزار ViveTool و وارد کردن دستور vivetool /enable /id:45189370,47364920 فعال می‌شود. پس از وارد کردن دستور باید کامپیوتر خود را ری‌استارت کنید. فعلاً زمان انتشار عمومی قابلیت مذکور مشخص نیست.

برای اطلاع از تازه های تکنولوژی، همراه نوین نت باشید

مطالب دیگری که شاید برای شما مفید باشد